Квитки
Ua En
Ua En
Адреса:
с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км)
Графік роботи:
Сб-Нд 10.00 - 20.00
Як з нами зв'язатися:

Флоріада 2023 – конкурс для флористів

Флоріада 2023 – конкурс для флористів

Цьогоріч у Добропарку вперше відбудеться Флоріада “Барви осені”, яка стане головною подією року для садівників, флористів та ландшафтних дизайнерів з усієї України!  Протягом трьох днів 15 – 17 вересня у парку відбудеться квітковий ярмарок, висадження авторських міксбордерів, конкурс на створення модельного саду та лекторій – для учасників та гостей заходу.

Ландшафтним дизайнерам та архітекторам відкривається можливість для реалізації своїх ідей, шляхом створення авторського міксбордеру на території Добропарку – найбільшого дендропарку України. Організаційний комітет парку надає локацію розміром 1,80 х 10 метрів,  для закупки посадкових матеріалів (багаторічники, злакові та трави) виділяється фінансова підтримка 5 тисяч гривень та гарантовану демонстрацію вашої локації на території парку, де буде встановлена табличка з QR-кодом, яка детально розповідатиме про міксбордер та його автора.

Міксбордер у Добропарку

Станом на сьогодні до організаційного комітету парку подано понад 50 заявок на створення авторського міксбордеру. Долучайтесь до реєстрації на участь у конкурсі, для цього,  на електронну адресу dobropark.ua@gmail.com, необхідно надіслати листа з докладним описом вашої ідеї, концепції та візуалізацією ескізу вашого міксбордеру. Заявки на участь приймаються до 17 вересня.

Проект одного з фіналістів конкурсу авторських міксбордерів

Багаторічний досвід учасників ярмарки Флоріади “Барви осені” надасть можливість відвідувачам отримати корисні поради по догляду за рослинами від справжніх експертів. Широкий асортимент рослин, який ви зможете придбати, як в роздріб, так і гуртом – відверто вас здивує. Садові центри та розсадники з Київщини та України зберуться для вас 15-17 вересня.

Програма Флоріади 2023:

 • 15 вересня  

14:00-19:00 – Відкриття ярмарку 

 • 16 вересня

10:00-19:00 – Робота ярмарку

11:00 – Збір учасників конкурсу зі створення авторських міксбордерів

12:00-19:00 – Висадка міксбордерів учасниками у Добропарку

14:00-15:30 – Проведення лекторію “Лохина щиткова у Вашому саду” від Катерини Євпак (заступник директора з питань виробництва розсадника «Брусвяна»)

 • 17 вересня

10:00-19:00 – Робота ярмарку

10:00-19:00 – Другий день висадки міксбордерів учасників у Добропарку

Локація проведення ярмарку: Вхідна зона Добропарку

Підготовка тюльпанів до висадки (Архів)

Учасниками Флоріади 2023 стали:

 • Виробники садових інструментів «Husqvarna»
 • Виробник німецької техніки для саду та лісу “STIHL “
 • Група компаній «Клуб Рослин» 
 • Садовий центр «Ворзель Сад»
 • Сімейний розсадник «Гарний сад»
 • Розсадник «Лотос К»
 • Компанія «Садовий сервіс»
 • Розсадник «Лариса Болкун»
 • Ягідний кооператив «Агровесна»
 • Розсадник «Брусвяна»
Теплиця розсаднику “Лотос К”

16 вересня у рамках програми Флоріади 2023 відбудеться лекторій на тему “Лохина щиткова у Вашому саду” від заступника директора з питань виробництва розсадника «Брусвяна» Євпак Катерини Євгеніївни. Під час лекції слухачі дізнаються, як правильно здійснити підготовку до посадки лохини (вибір та підготовка ділянки, підготовка ґрунту, зрошення, мульчування); Догляд за насадженнями (живлення та боротьба зі шкідниками) та час для запитань-відповідей  від слухачів лекторію спікеру. Тривалість лекції – година-півтори. 

Також Дорбропарк та Асоціація ландшафтних архітекторів України (АЛАУ) анонсує ще один конкурс ландшафтних ідей, що пройде навесні 2024 року. У рамках проєкт дизайнерам необхідно буде створити модельний сад на території 10*20 метрів, що отримає фінансову підтримку від оргкомітету конкурсу у розмірі 10 тисяч гривень. Конкурс проходитиме у три етапи – реєстрація заявок, затвердження ескізу проєкт та його реалізація. Заявки на участь можна надсилати на електронну адресу dobropark.ua@gmail.com з описом вашої ідеї та візуалізацією ескізу модельного саду. 

Автор: Кузнєцова Анастасія