Квитки
Ua En
Ua En
Адреса:
с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км)
Графік роботи:
Пн-Нд 09:00 - 19:30
Як з нами зв'язатися:

Приватні заходи

Приватні заходи

Приватні заходи

Добропарк запрошує відсвяткувати знаменні дати на свіжому повітрі в оточенні краси та квітів.

  • Дні народження
  • Корпоративи
  • Весілля

Для компанії від 10 до 50 осіб доступно до бронювання дві локації:

1. Тераса “Рожева”

Світла, компактна тераса, оформлена у пастельних тонах, колонами виходить на зелену галявину з  алеєю сакур, прикрашену ретро ліхтариками. Всередині знаходиться два дерев’яні столика та 4 лави. Сезонний квітковий декор. Тераса обладнана штучним освітленням та розетками 220 (до 2кВ). До користування надаємо 5 вуличних барних столиків за потреби. Кількість людей: до 20 чол.

2. Тераса “Зелена”

Простора, світла тераса, з одного боку з вікнами на центральну частину парку та колонами з другого боку, що виходять на зелену галявину з сакурами та ретро гірляндами. Тераса обладнана штучним освітленням та розетками 220 (до 2кВ). До користування надаємо столові столики та стільці та 5 вуличних барних столиків за потреби. Біля тераси також розташована тиха та сонячна ділянка з бруківкою, яку ви теж можете задіяти за попередньої домовленості. Кількість людей: до 50 чол.

У цьому сезоні доступна до бронювання локація біля озера з сферичним тентом. Висота його складає 15 метрі, підлога – терасна дошка. Має гарну акустику та живописне розташування. 

  • Фестивалі
  • Концерти
  • Ярмарки
  • Приватні заходи

Кількість людей: до 200 чол.

Романтична вечеря для двох 

Уявіть: вечір, альтанка, білий сервіз, смачна болоньезе чи салат, два келихи просекко. Романтика! Відтепер у Добропарку це можливо. Подаруйте незабутній вечір собі та вашій половинці. 

Для бронювання, телефонуйте будь ласка за номером +380 (67) 239 11 11

Приватні заходи Приватні заходи Приватні заходи Приватні заходи Приватні заходи Приватні заходи Приватні заходи