Квитки
Ua En
Ua En
Адреса:
с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км)
Графік роботи:
Сб-Нд 10.00 - 20.00
Як з нами зв'язатися:

Створіть “Іменну алею” у Добропарку

Створіть “Іменну алею” у Добропарку

Осінь вважається найбільш сприятливим часом для висадки дерев, тому Добропарк оголошує про початок прийому заявок від охочих взяти участь у озеленені Київщини. Період прийому заявок триватиме з 19 по 30 вересня, а процес посадки відбуватиметься у жовтні. Учасником може стати юридична або фізична особа, державна або приватна установа. 

Добропарк також надає учасникам можливість ознайомитися з повним списком дерев, доступних для висадки під час акції. Серед них ви знайдете дуби, клени, платани, граби, берези, ялинки та багато інших. Важливою вимогою є висадка щонайменше 10 дерев – це сприятиме збільшенню різноманіття рослинного світу Київської області.

Клени Pacific Sunset

Процес висадки дерева – це справжнє мистецтво, яке потребує спеціальних знань, тому на всіх учасників акції очікуватиме майстер-клас від садівників Добропарку. Де будуть надані покрокові поради, щодо підготовки лунки для посадки дерева, правильного висадження, використання необхідних добрив та інших важливих аспектів. Також наші співробітники супроводжуватимуть та допомагатимуть учасникам у процесі посадки локацій.

Окрім того, Добропарк забезпечує учасників необхідним садовим інвентарем, а для дерев та рослин надасть необхідні добрива, ліки та полив. З моменту посадки ваших локацій,  за ними старанно доглядатимуть працівники парку. Для кожного дерева ми підготуємо спеціальний жетон, на якому буде вказана інформація про учасників та їх організації.

Ялини сербські Picea omorika

Протягом чотирьох років існування парку, було висаджено понад 44 тисячі дерев! Це стало можливим завдяки  ініціативі дирекції парку, волонтерів, меценатів та зокрема учасників акції “Іменна алея у Добропарку”. У минулих роках до акції приєднались: Lifecell, Sika Ukraine, Baker McKenzie, CEO Club Ukraine, Young business club, Представництво авіакомпанії Airfrance KLM в Україні спільно з Посольством Королівства Нідерландів у Києві, Moqod, Business Woman Club, Gedeon Richter, Еко-Лавка, Гімназія №48 та велика кількість українських родин. Пропонуємо і вам цьогоріч долучитись до процесу озеленення Київської області та створення власної іменної алеї у Добропарку.

Процес посадки дерева учасниками акції разом з Ігорем Добруцьким – засновником Добропарку

Для цього необхідно здійснити декілька кроків:

  • 1 крок

Учасники акції обирають види дерев та рослин із наданого списку, які вони хочуть висадити. Важливо пам’ятати, що мінімальна кількість дерев, яку необхідно висадити, становить не менше 10 штук. Детальний список доступних видів можна знайти – тут.

  • 2 крок

Після того, як ви визначитесь з вибором, необхідно написати листа на електронну адресу dobropark.ua@gmail.com та зазначити в темі листа “Іменна алея”. В вашому повідомленні коротенько розкажіть про вас чи вашу організацію, вкажіть перелік та кількість дерев і зазначте, що саме це має бути – алея, сквер, власна локація і тд.

  • 3 крок

Отримайте підтвердження вашої заявки на електронну пошту та домовтесь про зручний день для висадки вашої локації. Після цього, необхідно надати бажану інформацію про вас чи вашу організацію, для створення жетонів, які будуть розміщені на вашій локації.

  • 4 крок

Приїхати всією командою у Добпропарк та власноруч долучитись до акції у заздалегідь домовлений день.

Процес висадки Грабу звичайний Carpіnus Betulus

Місія Добропарку полягає у тому, щоб змінювати світ на краще, турбуватись про природу та берегти традиції нашого народу! Екоініціатива “Іменна алея у Добропарку” вже стала чудовою традицією, що відбувається два рази на рік, до якої може долучитись кожен небайдужий. Адже процес озеленення відіграє важливу роль у  житті кожного з нас! 

Нагадуємо, що наразі Добропарк працюватиме до 1 жовтня 2023. Графік роботи Сб.-Нд.,  з 10:00 до 20:00.

Автор: Кузнєцова Анастасія