Квитки
Ua En
Ua En
Адреса:
с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км)
Графік роботи:
Пн-Нд 10:00-20:00
Як з нами зв'язатися:

Запуск нового тепличного комплексу у Добропарку

Запуск нового тепличного комплексу у Добропарку

Добропарк відкриває власний розсадник! Відтепер  рослини з унікальних колекцій стануть доступні кожному. Основою для розвитку нового стратегічного напрямку стало будівництво сучасного тепличного комплексу на території парку. Запуск такого проекту – це нові потужності, що дозволяють нам вирощувати понад сто тисяч рослин водночас, а для наших відвідувачів та бізнес-партнерів – це унікальність, якість та надійність.

Ще до початку повномасштабного вторгнення ми мали значний обсяг власної продукції, яку ми збільшували від сезону до сезону.  Правильний догляд, вчасне черенкування та розмноження сприяло збільшенню колекції та послужило основою для створення нового напрямку в парку – сучасного тепличного комплексу. Однак, 27 лютого 2022 року Добропарк був окупований російськими військами, які вщент зруйнували його.

Протягом цього року ми активно проводили будівництво та монтаж нового тепличного господарства. Перша черга тепличного комплексу включає у себе шість теплиць розміром 28*50 метрів. Кожна з них вміщує близько 30 000 рослин. Завдяки сучасному обладнанню, системам поливу та технологіям клімат-контролю, які дозволяють підтримувати температуру в теплицях на рівні 20°C, ми можемо вирощувати та постачати рослини в необмеженій кількості протягом усього року. Саме тому на весну 2024 року планується монтаж другої черги, яка складатиметься вже з трьох теплиць, довжиною 100 метрів кожна.

Новий тепличний комплекс у Добропарку

У асортименті розсаднику представлені найкращі сорти лаванди, гортензії, перовскі, каріоптерісу та багатьох інших багаторічних рослин, які ви могли бачити на території парку. Проте найбільше Добропарк пишається своєю унікальною колекцією міскантусів та злакових, яка була зібрана з усієї Європи і налічує понад 100 сортів! Тому ми маємо чудову новину для наших клієнтів та бізнес-партнерів,передзамовлення на весну 2024 року вже відкрито.

Процес висадження міскантуса

Весь асортимент рослин, які можна придбати у нашому розсаднику Добропарку, представлений у розділі «Саджанці рослин»  на нашому вебсайті. Там ви знайдете все, що потрібно знати про обрану вами рослину, від її зовнішнього вигляду та вимог до догляду та висадки. Мінімальне замовлення через сайт становить 500 грн, всі замовлення будуть доставлятись поштою.

Саджданці міскантусів

Для покупців, які надають перевагу очному вибору та купівлі рослин, ми раді запросити вас стати першими відвідувачами після запуску нашого розсадника Добропарк! Запрошуємо завітати вас у березні, та отримати персональну консультацію від наших садівників, щодо догляду за рослинами!

Лавандин Grosso

Тепличний комплекс розташований біля нової вхідної зони зі сторони Житомирської траси, яка буде запущена навесні 2024 року! Нова вхідна зона матиме зручний заїзд та велику стоянку і буде доступна з початком сезону тюльпанів у квітні місяці.

Щучка Palava

Також запрошуємо бізнес-партнерів до співпраці в сфері оптових закупівель рослин! Наш розсадник пропонує широкий вибір рослин, які можна придбати у великих обсягах для реалізації ваших найсміливіших ідей. Ми гарантуємо високу якість продукції та гнучкі умови співпраці. Для оптових замовлень звертайтеся за номером +38 (067) 239-11-11.

Автор: Кузнєцова Анастасія